1. oktobrī izsludinās Inovāciju balvu par sociālās iekļaušanas aktivitātēm publiskajās bibliotēkās

Šī gada 1. oktobrī starptautiskā bezpeļņas organizācija EIFL (Electronic Information for Libraries) Publisko bibliotēku inovāciju programmas (PLIP) ietvaros izsludinās šogad jau trešo Inovāciju balvu (Innovation Award). Šoreiz balvai varēs pieteikties bibliotēkas, kas īstenojušas aktivitātes ar mērķi veicināt sociālo iekļaušanos.

Konkursā par balvu 1500 ASV dolāru apmērā varēs sacensties bibliotēkas no jaunnattīstības un pārejas ekonomikas valstīm, arī no Latvijas. Pieteikumu iesniegšanas termiņš būs 30. novembris. Konkursa pieteikumu sagatavošanai un iesniegšanai tātad atvēlēti divi mēneši. Pieteikumi tiks pieņemti angļu, franču, krievu un spāņu valodās.

EIFL-PLIP aicina ieskatīties organizācijas mājas lapā 1.oktobrī un iegūt sīkāku informāciju par konkursu (saite).

2012.gada vasarā izsludināto Inovāciju balvu veselības jomā saņēma viena Rumānijas un viena Ugandas publiskā bibliotēka. Vairāk informācijas par šo bibliotēku projektiem meklējiet šajā saitē. Savukārt pavasarī EIFL-PLIP Inovāciju balvu par projektiem, kas saistīti ar iedzīvotāju labklājību, saņēma četras bibliotēkas – vairāk lasiet šeit.

 

Informāciju sagatavoja: Sandra Vīgante, sabiedrisko attiecību speciāliste (67844885; 3td@3td.lv)