“Trešais tēva dēls” sagatavojis komplektu bērniem “Krāsainā bibliotēka”

Sākoties skolas vasaras brīvdienām, projektā “Trešais tēva dēls” sagatavots un nodots bibliotēkām krāsojamo lapu komplekts “Krāsainā bibliotēka”, ko, visticamāk, varētu novērtēt mazākie skolas un lielākie pirmsskolas vecuma bērni. Tas ir komplekts, kurā līdzīgi kā 3td kalendārā 2013. gadam un pastkaršu grāmatiņā iekļautas 12 izkrāsošanai piemērotas A4 formāta lapas ar maziem vēstījumiem par bibliotēku un tās nozīmi cilvēku dzīvēs.

Jau saņemtas pirmās atsaukmes par “Krāsaino bibliotēku”. Piemēram, Jaunlutriņu bibliotēka “Trešajam tēva dēlam” atrakstījusi:

“Paldies JUMS par šīm 12 krāsojamām lapām bērniem. Jaunlutriņu bibliotēkas lietotāji ar interese un rūpību krāso šīs lapas. Lai arī vietējiem bērniem līdz šim nekad nav trūcis iespēju krāsot zīmējumus, tomēr ŠĪS 12 JŪSU DĀVĀTĀS LAPAS viņi krāso ar īpašu un vēl neredzētu akurātumu un aizrautību. Gala rezultātā sanāk burvīgi un krāšņi darbiņi.

LIELS, LIELS JUMS PALDIES JAUNLUTRIŅU BIBLIOTĒKAS APMEKLĒTĀJU VĀRDĀ!!!”

Ceram, ka 12 tematiskās lapas sagādās krāsošanas prieku ne vienam vien bibliotēku apmeklētājam!

Piedāvājam arī citiem interesentiem iespēju izdrukāt kādu no 12 lapām (A4 formāts), izkrāsot un vienlaikus padomāt, kā publiskās bibliotēkas palīdz Latvijas cilvēkiem padarīt savu dzīvi pilnīgāku un krāsaināku.

Seko šai saitei: Komplekts “KRĀSAINĀ BIBLIOTĒKA”: 12 zīmējumi – izvēlies, izdrukā un izkrāso!

Komplektu zīmējusi māksliniece Līga Delvera.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Vīgante, komunikācijas vadītāja
“Trešais tēva dēls”
Kultūras informācijas sistēmu centrs
sandra.vigante@kis.gov.lv
67844885