Bibliotēku pārstāvji tiekas bibliotēku informācijas sistēmas ALEPH 500 izstrādātāja ExLibris Group seminārā Rīgā

Otrdien, 24. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiek seminārs „ExLibris Alma un Primo diena”, ko rīko Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar kompāniju ExLibris un LNB. Seminārā ALEPH bibliotēku pārstāvji tiks iepazīstināti ar Ex Libris bibliotēku pārvaldības sistēmu Alma un visaptverošu informācijas meklēšanas un piegādes risinājumu Primo.

ExLibris Group ir vadošs starptautiska mēroga uzņēmums, kas piedāvā dažādus tehnoloģiskos risinājumus bibliotēku un informācijas centru vajadzībām – Voyager, SFX, Metalib, Verde, DigiTool, Primo, ExLibris Rosetta, bX, tai skaitā, bibliotēku informācijas sistēmu ALEPH 500, ar kuru strādā sekojošas Latvijas bibliotēkas: Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Fundamentālā bibliotēka, Rīgas Stradiņa universitātes bibliotēka, Latvijas Universitātes bibliotēka, Latvijas Universitātes Akadēmiskā bibliotēka, Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskā bibliotēka, Latvijas Kultūras akadēmijas bibliotēka, J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas bibliotēka, Ekonomikas un Kultūras augstskolas bibliotēka, Latvijas Jūras akadēmijas bibliotēka, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas bibliotēka, Rīgas Juridiskās augstskolas bibliotēka, Latvijas Kultūras koledžas bibliotēka un Valsts izglītības satura centrs.

Semināru vadīs ExLibris pārstāvji  – Alans Olivers (Alan Oliver), biznesa attīstības vadītājs (Londona), un Anna Tarasova (Анна Тарасова), klientu attiecību vadītāja (Hamburga).

Kultūras informācijas sistēmu centrs ir pārstāvis organizācijā IGeLU, kas ir starptautiska ExLibris produktu lietotāju organizācija (International Group of ExLibris Users) un kuras galvenais mērķis ir nodrošināt visu ExLibris produktu  lietotāju un kompānijas ExLibris sadarbību un veicināt šo sistēmu attīstību, atbilstoši lietotāju vajadzībām.

Informāciju sagatavoja:
Ilma Elsberga,
Kultūras informācijas sistēmu centra projekta vadītāja asistente
Tālr. 7844902; e-pasts: ilma.elsberga@kis.gov.lv