Aicina apmeklēt bezmaksas vebinārus Oxford University Press resursu apguvei

Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar Oxford University Press (OUP) piedāvā vasaras vebināru ciklu OUP datubāzu resursu apguvei. No šī gada 21. jūlija līdz 14. augustam notiks 14 tiešsaistes vebināru sesijas, kuras vadīs pieredzējusī apmācību vadītāja Marcena Gīrsa-Fīdlere (Marzena Giers-Fidler).

Katrs vebinārs tiks veltīts kādai konkrētai datubāzei, aptverot tādas augstas kvalitātes nozaru resursu kolekcijas kā Oxford Art Online, Oxford Music Online, Oxford Journals, Oxford Handbooks Online, Oxford English Dictionary, Oxford Scholarship Online un citas. Sesijas laikā vadītāja sniegs konkrētās datubāzes resursu raksturojumu un iepazīstinās ar saturu, kā arī demonstrēs sistēmas  funkcionalitāti informācijas meklēšanā un izguvē.

Vebināri notiks angļu valodā un to ilgums viena stunda.

Mērķauditorija: bibliotēku darbinieki, studenti, nozaru speciālisti un pētnieki. Dalībnieku skaits – neierobežots.

Pievienotajā dokumentā – vebināru nosaukumu saraksts un reģistrācijas saites.
Lūdzam reģistrēties individuāli, aizpildot reģistrācijas anketu.  Jūs varat piedalīties vebinārā no sava darba datora, nav vajadzīgs speciāls datora aprīkojums.

Oxford University Press ir viens no pasaules vadošajiem tiešsaistes informācijas izdevējiem bibliotēkām, mācību un pētniecības iestādēm, kā arī individuāliem lietotājiem.
Katru gadu tiek publicētas vairāk nekā 4600 jaunas dažādu zinātņu nozaru grāmatas, tostarp akadēmiskie izdevumi, monogrāfijas, uzziņu izdevumi un enciklopēdijas. Visi tiešsaistes produkti piedāvā lielisku funkcionalitāti, un tie ir neaizstājams atbalsts mācību un pētniecības darbā.

Vairāk par OUP piedāvājumu: www.oup.com/online | www.oxfordjournals.org

Kontaktinformācija:
Agrita Sagalajeva
Projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore
Tālrunis: 67844896, mob.29713449
E-pasts: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv
Vebināri OUP Jūlijs-Augusts 2015 (32 KiB)