Piedāvā bibliotēku informācijas sistēmas ALEPH 500 izstrādātāja ExLibris Group vebināru

Piektdien, 2. oktobrī valsts nozīmes bibliotēku pārstāvji piedalījās Kultūras informācijas sistēmu centra un kompānijas  ExLibris rīkotajā  vebinārā, kurā tika stāstīts par visaptverošu informācijas meklēšanas un piegādes risinājumu Primo.

Jaunās paaudzes e-pakalpojuma rīka Primo darbība vebinārā tika demonstrēta  tiešsaistē  ar šobrīd Latvijas lielākajās zinātniskajās un augstskolu bibliotēkās, kā arī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā izmantoto bibliotēku informācijas sistēmu ALEPH 500.  Vebināra apmeklētājiem tika uzskatāmi parādītas Primo plašās iespējas informācijas meklēšanas un atlases veikšanai. Īpašu interesi dalībnieku vidū izraisīja iespēja katram lietotājam veidot sev interesējošo nozaru grupas, kā arī  noteikt  personificētu informācijas attēlošanas veidu.

Aktīvākie vebināra dalībnieki bija Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Latvijas Universitātes bibliotēkas, Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas, Rīgas Tehniskās  universitātes un  Latvijas Lauksaimniecības universitātes Fundamentālās bibliotēkas pārstāvji.

Kultūras informācijas sistēmu centrs ir pārstāvis organizācijā IGeLU, kas ir starptautiska ExLibris produktu lietotāju organizācija (International Group of ExLibris Users) un kuras galvenais mērķis ir nodrošināt visu ExLibris produktu lietotāju un kompānijas ExLibris sadarbību un veicināt šo sistēmu attīstību atbilstoši lietotāju vajadzībām.

Informāciju sagatavoja:
Ilma Elsberga,
Kultūras informācijas sistēmu centra projekta vadītāja asistente
Tālr. 7844902; e-pasts: ilma.elsberga@kis.gov.lv