Portāls filmas.lv pretendē uz balvu “Kilograms kultūras 2015”

Līdz 28. janvāra pusnaktij ir iespējams nobalsot par to, lai Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvu „Kilograms kultūras 2015” kategorijā „Gada pārsteigums” saņemtu Nacionālā Kino centra virtuālās platformas filmas.lv darbība, kas padara Latvijas filmas pieejamas sabiedrībai. Portāls tapis pēc Kultūras ministrijas iniciatīvas ar Eiropas Savienības atbalstu, un tā tehnisko darbību nodrošina Kultūras informācijas sistēmu centrs.

Iespēja nobalsot par filmas.lv pieejama šeit:

 http://www.lsm.lv/lv/kgkulturas/balsojums/

Balsot no viena datora var vienu reizi dienā.

“Kilograms kultūras” ir Latvijas sabiedrisko mediju apbalvojums kultūras jomā, tas tiek piešķirts par izcilākajiem notikumiem Latvijas kultūras dzīvē aizvadītā gada laikā, aptverot dažādus kultūras un mākslas žanrus. Balvas piešķiršanas rezultāti atspoguļo gan LTV, LR un LSM kultūras jomas ekspertu viedokli, gan televīzijas skatītāju viedokli. Balsojums tiek organizēts četras reizes gadā, visu sezonu uzvarētāji satiekas kopējā konkurencē par Gada balvu.

Filmas.lv uzvarēja Rudens balsojuma kategorijā „Pārsteigums”, tādējādi kvalificējoties Gada balsojumam un konkurē ar Mākslas staciju Dubulti, Sanitas Reinsones grāmatu Meža meitas un gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas multimediālo izstādi Sapņu upe.

Pielikumā: Nacionālā Kino centra sagatavotā preses relīze.

Kilograms Kulturas 2015 Filmas Lv (34 KiB)