Centra Mācību klasē notiek apmācību kursi muzeju pārstāvjiem

No 12 līdz 17. februārim Kultūras informācijas sistēmu centra Mācību klasē notiek apmācību kursi muzeju darbiniekiem – krājuma darba speciālistiem par Nacionālā muzeju krājuma kopkataloga (NMKK) lietošanu.

Nodarbību laikā tiks apgūtas sekojošas funkcijas darbā ar NMKK sistēmu: priekšmeta reģistrēšana, priekšmeta apraksta lauku aizpilde, priekšmetu meklēšana, kā arī darbs ar izdrukām un aktiem. Apmācības kursu mērķis ir sniegt nepieciešamās zināšanas un prasmes muzeju darbiniekiem, kuri ir iesācēji darbā ar NMKK, lai tie spētu patstāvīgi izmantot sistēmu ikdienas pienākumu veikšanai.

Pasniedzēja: Centra pārstāve, NMKK projekta koordinatore Una Balode.

Apmācību kursos piedalās pārstāvji no Drustu novadpētniecības muzeja, Jūrmalas pilsētas muzeja filiāles „Aspazijas māja”, Rakstniecības un mūzikas muzeja, Alsungas muzeja, Rīgas Stradiņa universitātes muzeja, Vērgales pagasta muzeja, Vārkavas novadpētniecības muzeja, Rīgas Jūgendstila centra, Pētera Upīša piemiņas muzeja, Eduarda Veidenbauma memoriālā muzeja „Kalāči”, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja, 1991.g. barikāžu muzeja, Latvijas Ceļu muzeja, Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja, Bauskas muzeja, Latgales kultūrvēstures muzeja, Jūrmalas pilsētas muzeja, Turaidas muzejrezervāta, Žaņa Lipkes memoriāla, Ainažu ugunsdzēsības muzeja, Viesītes muzeja „Sēlija”, Viļakas novada muzeja, Krāslavas vēstures un mākslas muzeja, Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeja filiāles „Ādolfa Alunāna memoriālais muzejs”, Aleksandra Čaka memoriālā dzīvokļa-muzeja, Skrindu dzimtas muzeja, Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja.

Vairāk informācijas:
Una Balode
projekta “Latvijas Nacionālā muzeju krājuma kopkatalogs” koordinatore
Tel. 67844897
E-pasts: una.balode@kis.gov.lv