Notiks vebinārs zinātnisko un speciālo bibliotēku pārstāvjiem

Kultūras informācijas sistēmu centrs aicina piektdien, 26. februārī no plkst 12.00 līdz 13.00 zinātnisko un speciālo bibliotēku pārstāvjus piedalīties EIFL Licencēšanas programmas organizētajā vebinārā par SAGE IMechE resursu izmantošanu.

IMechE Journals collection ir mašīnbūves un inženierzinātņu izdevumu kolekcija, kas aptver SAGE publicētos astoņpadsmit augstas kvalitātes žurnālus.

Publikācijas satur visdažādākos mašīnbūves un inženierzinātnes aspektus, un katrs žurnāls pārstāv kādu konkrētu jomu. Žurnālu hronoloģiskais aptvērums ir no 1847. gada līdz mūsdienām.

Lūdzu, reģistrēties vebināram šeit: http://www.instantpresenter.com/PIID=EE50DD86884D

Centrs ir Latvijas ir EIFL nacionālais pārstāvis EIFL Licencēšanas (Licensing) programmā, un šīs programmas ietvaros Centrs abonē pasaules līmeņa datu bāzes svešvalodās Latvijas bibliotēku vajadzībām. Centra kā Latvijas pārstāvja EIFL uzdevums ir informēt savas valsts bibliotēkas par EIFL jaunumiem un piedāvājumiem, kā arī veikt koordinācijas darbu saistībā ar datu bāzu abonēšanu. Šādā veidā bibliotēkām ir iespēja ietaupīt nozīmīgus līdzekļus, jo programmas dalībvalstu bibliotēkām datu bāzes tiek piedāvātas par samazinātu abonēšanas maksu.

Informāciju sagatavoja:
Agrita Sagalajeva
Projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore
Tālrunis: 67844896, mob.29713449
E-pasts: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv