Aicinām piedalīties vebinārā par EIFL piedāvātajiem eletroniskajiem uzziņu un zinību resursiem

Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) E-prasmju nedēļas 2016 ietvaros 9. martā no plkst. 12.30. līdz 13.30. rīko tiešsaistes vebināru “EIFL datubāzes nacionālo dalības valstu bibliotēkām: garants izglītības, mācību un pētniecības darba attīstībai un vietējās kopienas ilgtspējīgai izaugsmei”.

Vebinārā KISC pārstāve, projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore Agrita Sagalajeva stāstīs par elektroniskajiem daudznozaru pilnu tekstu žurnālu, grāmatu, uzziņu izdevumu un analītisko apskatu resursiem, kurus iespējams abonēt ar Kultūras informācijas sistēmu centra starpniecību par samazinātu abonentmaksu. Kultūras informācijas sistēmu centrs ir starptautiskās organizācijas EIFL (Electronic Information for Libraries elektroniskā informācija bibliotēkām) nacionālais partneris, un starptautiskās datubāzes tiek abonētas EIFL Licencēšanas programmas ietvaros. Dalība šajā organizācijā nodrošina pieeju autoritatīviem pasaules informācijas un izglītības resursiem par speciālu abonēšanas maksu, nodrošinot atlaides līdz pat 90 % no standarta cenas.

Vebināra mērķauditorija: kultūras un atmiņas institūciju pārstāvji, izglītības darbinieki, pētnieki, kā arī ikviens interesents.

Saite uz vebināru http://www.lps.lv/lv/seminari-un-video/tiesraide/ Lai piedalītos vebinārā nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un skaļruni vai austiņas.

Informāciju sagatavoja:
Ilma Elsberga,
Kultūras informācijas sistēmu centra projekta vadītāja asistente
Tālr. 7844902; e-pasts: ilma.elsberga@kis.gov.lv