Centra pārstāve piedalās E-prasmju nedēļas 2016 atklāšanā Amsterdamā

3. un 4.martā Kultūras informācijas sistēmu centra pārstāve Inga Niedra piedalās Telecentre Europe ikgadējā Ģenerālajā asamblejā, kuras laikā tiek izskatīti un pieņemti dažādi ar organizācijas darbību saistīti lēmumi un dokumenti un atklāta E-prasmju nedēļa 2016 (Get Online Week 2016).

Telecentre Europe ir nevalstiskā organizācija, kas apvieno e-Iekļaujošus mediatorus – publiskās bibliotēkas, telecentrus un vietējo kopienu centrus visā Eiropā. Šīm organizācijām ir nozīmīga loma mūsdienu digitālajā ekonomikā, jo tās nodrošina ikvienam cilvēkam brīvu piekļuvi internetam, tehnoloģijām, apmācībai un mentoringam. Telecentre Europe koordinē projektus un kampaņas (piemēram, Get On-line Week jeb E-prasmju nedēļa), kas cilvēkiem paver jaunas iespējas nodarbinātībai, mūžizglītībai un aktīvai līdzdalībai.

Centrs ir Telecentre Europe biedrs kopš 2014.gada, kā arī Centrs ir E-prasmju nedēļas nacionālais partneris Latvijā un koordinē šo kampaņu Latvijas publiskajās bibliotēkās kopš 2010.gada. Katru gadu E-prasmju nedēļā  iesaistās vairāk kā 250 bibliotēkas, īstenojot gandrīz 600 dažādus ar e-prasmju apguvi un pilnveidi saistītus pasākumus un apmācības.