Aicinām interesentus pieteikties informatīvam semināram par “ProQuest” datu bāzēm

Kultūras informācijas sistēmu centrs aicina interesentus pieteikties informatīvam semināram “ProQuest – jauns sadarbības, e-resursu un rīku piedāvājums”, kas notiks šī gada 25. maijā Centra mācību klasē Tērbatas ielā 53-7, Rīgā, un ko organizē ProQuest Ltd  sadarbībā ar Kultūras informācijas sistēmu centru.

ProQuest (www.proquest.com) piedāvā pasaules akadēmiskajām, pētniecības un valsts iestādēm, skolām un bibliotēkām augstas kvalitātes informācijas resursus apvienojumā ar modernākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem. Resursu saturs nodrošina studentu, zinātnieku, speciālistu un bibliotēku darbinieku informacionālās vajadzības un sekmē to darba produktivitāti. Lietotājiem tiek piedāvāts plašs un daudzveidīgs informācijas klāsts, sākot no vēstures arhīviem  līdz mūsdienu zinātnes sasniegumiem. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām,  informācija ir pieejama dažādos formātos, tā ir viegli iegūstama, transformējama, pārvaldāma un atkal izmantojama.

ProQuest kolekcijas aptver sešus gadsimtus, piedāvājot plašu un daudzveidīgu saturu, kas nepieciešams pētniekiem – pasaules lielākā disertāciju un tēžu kolekcija; trīs gadsimtu avīžu publikācijas; vairāk nekā   450  000 akadēmiskās egrāmatas; dažādas tematikas un nozaru kolekcijas u.c.

Seminārs notiks angļu valodā.

Pieteikt dalību seminārā līdz 23.05.2016., nosūtot pieteikumu uz epastu: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv

Semināra prezentācijas: Pielikumā

Informāciju sagatavoja:
Agrita Sagalajeva
Projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore
Tālrunis: 67844896
E-pasts: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv
2016 05 25 Joining ProQuest (1.7 MiB)
ProQuest Books (1.1 MiB)
Ebooks (165 KiB)