Centra pārstāvji piedalās bibliotēku direktoru rudens sanāksmē

Otrdien, 29. novembrī, Kultūras informācijas sistēmu centra pārstāvji (KISC) Jānis Ziediņš un Kristīne Pabērza Latvijas akadēmisko, speciālo un publisko bibliotēku direktoru rudens sanāksmē Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) stāsta par KISC aktualitātēm un starptautiskajiem projektiem un iniciatīvām.

Bibliotēku direktoru rudens sanāksmes dalībniekus par Latvijas Nacionālās bibliotēkas  jaunumiem iepazīstina LNB pārstāvji, kā arī par aktuālo autortiesību jautājumu informē LNB Digitālās bibliotēkas projektu vadītājs Jurģis Īvāns, savukārt par darbu pie Nacionālās Enciklopēdijas izveides – Nacionālās Enciklopēdijas redakcijas vadītājs Valters Ščerbinskis.

No akadēmisko bibliotēku pārstāvjiem klātesošos uzrunā Latvijas Universitātes bibliotēkas direktore Iveta Gudakovska ar prezentāciju “Atvērta bibliotēka atvērtai Universitātei”, savukārt no pašvaldību publisko bibliotēku pārstāvjiem uzstājas Rīgas Centrālās bibliotēkas direktore Dzidra Šmita, kā arī Limbažu Galvenās bibliotēkas direktore Dzintra Justa un Cēsu Centrālās bibliotēkas direktore Natālija Krama, daloties pieredzē par iespaidiem bibliotēku jaunajās telpās ar prezentāciju “Gads jaunās telpās”.

Informāciju sagatavoja:
Ilma Elsberga,
Kultūras informācijas sistēmu centra projekta vadītāja asistente
Tālr. 7844902; e-pasts: ilma.elsberga@kis.gov.lv