Kultūras informācijas sistēmu centrs aicina darbā lietvedības sekretāri/-u uz noteiktu laiku

Kultūras informācijas sistēmu centrs, kas ir Kultūras ministrijas pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, aicina darbā lietvedības sekretāri/-u uz noteiktu laiku.

Darba pienākumi:

  • atbildēt uz ienākošajiem zvaniem
  • organizēt un nodrošināt lietvedības darbu atbilstoši LR tiesību aktiem
  • nodrošināt nepieciešamās informācijas apmaiņu starp iestādes vadību un darbiniekiem
  • izskatīt ienākošo korespondenci un e-pastus
  • reģistrēt ienākošo un izejošo korespondenci
  • organizēt lietišķu tikšanos norisi, pieņemt apmeklētājus, viesus
  • pasta sūtījumu noformēšana un nogādāšana pastā
  • biroja tehnikas uzraudzīšana
  • dažādu atskaišu un dokumentu sagatavošana

Papildus prasības:

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība
  • vismaz 1 gada pieredze sekretāres darbā
  • teicamas datorlietošanas prasmes (MS Office)
  • labas latviešu valodas zināšanas
  • augsta atbildības izjūta un precizitāte
  • teicamas komunikācijas spējas
  • PAR PRIEKŠROCĪBU TIKS UZSKATĪTS: Pieredze darbā ar lietvedības sistēmām un svešvalodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Iespēju apgūt jauno dinamiskā, draudzīgā kolektīvā
  • Stabilu atalgojumu
  • Sociālās garantijas

Amats klasificēts 18.3. apakšsaimes II līmenī (7 mēnešalgu grupa)

Kontaktinformācija: CV ar pieteikuma vēstuli līdz 2017. gada 10. martam ar norādi “Lietvedības sekretāre/-s” sūtīt uz e-pastu: mudite.jemsa@kis.gov.lv

Mēs sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz nākamo atlases kārtu, 1 nedēļas laikā pēc norādītā termiņa beigām.