Aicinām bibliotekārus uz EBSCO datubāzu mācību semināriem

Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar EBSCO Information Services no no 8. līdz 12. maijam organizē gadskārtējo EBSCO datubāzu apmācību semināru programmu. 9. maijā, otrdien Kultūras informācijas sistēmu centra Mācību klasē (Rīgā, Tērbatas iela  53 – 7, 5. stāvā) notiks EBSCO datubāzu apmācību semināri: gan speciālajām un zinātniskajām bibliotēkām, gan arī pašvaldību publiskajām bibliotēkām.

Vieslektori seminārā datubāzu lietotājus iepazīstinās gan ar EBSCO platformu, tās izmantošanu un informācijas meklēšanu, gan pastāstīs par jaunākajām iespējām un piedāvājumiem, rādot praktiskus piemērus informācijas meklēšanā un atlasē. Tāpat semināru dalībniekiem pastāstīs par EBSCO e-grāmatu resursiem, to lejupielādi, jaunākajām kolekcijām un dažādiem tehniskajiem rīkiem e-grāmatu un žurnālu kolekciju veidošanai un pārvaldībai.

Semināru darba valoda angļu. Seminārus vadīs EBSCO Information Services pārstāves Renāta Vlodarčuka (Renata Włodarczyk) un Anna Abramovska (Anna Abramowska).

Kā katru gadu, vieslektori dodas arī uz dažādām universitāšu bibliotēkām Rīgā un ārpus tās. Visu semināru grafiks un 9. maija semināru darba kārtība skatāma pievienotajā dokumentā.

Vairāk informācijas par EBSCO semināriem:
Agrita Sagalajeva
Programmas “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore
Tālrunis: 67844896
E-pasts: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv
EBSCO semināra darba kārtība KISC Mācību klasē 2017-05-09 (47 KiB)
EBSCO semināru grafiks 2017 05 08-12 (20 KiB)
Access To The EBSCO EBooks On Mobile Devices (8.5 MiB)
EBSCOadmin (1.3 MiB)
Flipster 2017 Latvia (12.4 MiB)
New Databases From EBSCO Latvia (10.9 MiB)