Aicinām novērtēt Centra tīmekļvietni

Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) aicina piedalīties aptaujā un novērtēt KISC tīmekļvietni, apmeklējot adresi www.kis.gov.lv un klikšķinot uz banera “Novērtē mūsu tīmekļvietni!” kolonnā lapas labajā pusē. Šobrīd sabiedrība tiek aicināta vērtēt valsts pārvaldes iestāžu mājaslapas saskaņā ar Valsts kancelejas izvirzīto uzdevumu izveidot vienotu pārvaldības risinājumu valsts iestāžu tīmekļvietnēm, lai tās būtu iedzīvotājiem ērti lietojamas, viegli uztveramas un mūsdienīgas.

 

 

 

 

Aptaujas anketā ikviens ir lūgts atbildēt uz jautājumiem par to, vai izdevās atrast meklēto informāciju, cik daudz laika tas prasīja, un vai atrastā informācija ir noderīga. Tāpat Valsts kanceleja aicina lietotājus novērtēt tīmekļvietnes struktūru, funkcionalitāti, dizainu un dažādus tajā piedāvātos servisus, piemēram, meklēšanas iespēju, teksta izmēra un krāsu kontrasta izvēlni, dažādus interaktīvos elementus, kā arī to, vai tīmekļvietne ir atbilstoša lietošanai mobilajās ierīcēs.

Iespēja paust savu vērtējumu aptaujas anketā būs līdz šī gada 30. jūnijam.

Pielikumā pievienota Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta sagatavotā preses relīze par uzsākto darbu pie valsts pārvaldes iestāžu tīmekļvietņu uzlabošanas.

Informāciju sagatavoja:
Ilma Elsberga
Kultūras informācijas sistēmu centra
projekta vadītāja asistente
tel. 67844902
e-pasts: ilma.elsberga@kis.gov.lv
Sāk darbu pie valsts pārvaldes iestāžu tīmekļvietņu uzlabošanas (219.1 KB)