Aicina bibliotekārus piedalīties EBSCO datubāzu semināros

Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) sadarbībā ar EBSCO Information Services no 6. līdz 10. novembrim organizē EBSCO datubāzu apmācību semināru programmu. 7. novembrī KISC Mācību klasē (Rīga, Tērbatas iela  53-7, 5. stāvā) notiek apmācību seminārs “EBSCO datubāzu un e-grāmatu resursi bibliotēku lietotājiem”.

Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar EBSCO datubāzu un e-grāmatu EBSCOhost platformu, tās izmantošanu un informācijas meklēšanu, ar e-grāmatu  lejupielādi uz e-lasītājiem un citām ierīcēm, ar Flipster  digitālo žurnālu kolekciju uz EBSCOhost platformas, kā arī ar ECM (EBSCOhost Collection Manager) – grāmatu, e-grāmatu un žurnālu kolekciju pasūtīšanas un pārvaldības rīku.

Semināra darba valoda – angļu.

Lektori: Renāta Vlodarčuka (Renata Włodarczyk), EBSCO Information Services, Anna Abramovska (Anna Abramowska), EBSCO Information Services, Demjens Pjera (Damian Piera), EBSCO Information Services.

Pielikumā: semināra programma.

Semināri nedēļas garumā paredzēti arī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Latvijas Universitātes bibliotēkā, Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskajā bibliotēkā, Rīgas Stradiņa universitātes bibliotēkā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Fundamentālajā bibliotēkā, Liepājas universitātes bibliotēkā.

Vairāk informācijas par semināru un datubāzu abonēšanas iespējām:
Agrita Sagalajeva
Projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore
Tālrunis: 67844896
E-pasts: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv

 

2017-11-07 EBSCO Seminars KISC (46 KiB)
EBSCOhost (1.5 MiB)
New Databases From EBSCO - Latvia (1.9 MiB)