Aicinām uz informatīvu semināru par “Cambridge University Press” resursiem

Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar Cambridge University Press  šī gada 12. oktobrī organizē informatīvu semināru Cambridge University Press resursi, to saturs un aktuālie piedāvājumi. Seminārs notiek Kultūras informācijas sistēmu centra Mācību klasē.

  • Cambridge Journals Online  piedāvā piekļuvi 384 daudznozaru vadošiem žurnāliem.  2017. gadā  ir pievienoti 20 jauni žurnāli. Cambridge Journals Online aptver plašu tematisko  loku humanitārajās, sociālajās zinātnēs un dabaszinātnēs. Galvenās jomas ir: ekonomika, antropoloģija, vide un tās saglabāšana, lauksaimniecība, matemātika, fizika, ķīmija, medicīna, neirozinātnes un biomedicīna, vēsture, valodas un valodniecība, reliģija, politikas zinātne, starptautiskās attiecības, māksla, mūzika un citas, kā arī starpnozares. Gandrīz divas trešdaļas nosaukumu ir Thomson Reuters indeksēti.
  • Cambridge Core ir jaunā Cambridge University Press akadēmiskā satura platforma, kas nodrošina piekļuvi vairāk nekā 30 000 e-grāmatām un 360 žurnāliem. Platforma ir izstrādāta, lai palīdzētu pētniekiem ātri un ērti apgūt piedāvāto akadēmisko saturu.
  • EBA (Evidence Based Acquisition). Iestādēm uz noteiktu laiku tiek piedāvāta plaša tiešsaistes e-grāmatu kolekcija, lai tās testētu piedāvāto saturu un pēc tam izraudzītos sev nepieciešamos izdevumus iegādei un pastāvīgai izmantošanai.

Semināra darba valoda angļu.

Semināra vadītājs: Lešeks Červinskis (Leszek Czerwinski), Cambridge University Press.

Mērķauditorija – datubāzes esošie un potenciālie abonenti, bibliotekāri, interesenti.

Vairāk informācijas par semināru un datubāzu abonēšanas iespējām:
Agrita Sagalajeva
Projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore
Tālrunis: 67844896
E-pasts: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv
CUP 2017-10-12 Darba Kartiba (49 KiB)
Cambridge Latvia 10.2017 (5.0 MiB)