Aicinām piedalīties seminārā par jaunu platformu bibliotēku pakalpojumiem

Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) aicina speciālo un zinātnisko bibliotēku pārstāvjus piedalīties KISC un  EBSCO Information Services GmbH organizētajā seminārā “FOLIO – jauna bibliotēku pakalpojumu platforma”, kas notiks šī gada 1. februārī Kultūras informācijas sistēmu centra Mācību klasē (Rīga, Tērbatas iela  53-7, 5. stāvā).

FOLIO https://www.folio.org ir novatoriska platforma, kas nodrošina ne tikai bibliotēku tradicionālās resursu pārvaldības prasības un funkcionalitāti, bet piedāvā inovatīvu nozares sadarbību un izaugsmi, izmantojot atvērtā koda projektus. FOLIO ir elastīga un modulāra sistēma, kas ļauj izvēlēties un izstrādāt bibliotēkas darbplūsmas vajadzībām maksimāli atbilstošas lietotājprogrammas. Sistēma ir viegli integrējama ar citām lietotājprogrammām gan konkrētās iestādes ietvaros, gan ārpus tās. Platforma atbalsta Linked Open Data un arī citus formātus. FOLIO paver sadarbību un iespējas, kas iezīmē kvalitatīvi jaunu bibliotēku attīstības virzienu un sniedz lietotājiem modernus un novatoriskus pakalpojumus.

Lektori: Romāns Pionteks (Roman Piontek), EBSCO Information Services GmbH Programmu servisa inovāciju direktors, Damians Pjera (Damian Piera), EBSCO Information Services GmbH pārstāvis

Semināra darba valodas – latviešu (Romāns Pionteks) un angļu (Damians Pjera)

Semināra darba kārtība – pievienotajā dokumentā.

Lūdzam pieteikt dalību pasākumā līdz šī gada 30. janvārim.

Vairāk informācijas par semināru un  par datubāzu abonēšanas iespējām:
Agrita Sagalajeva
Projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore
Tālrunis: 67844896
E-pasts: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv

FOLIO Darba Kaartiiba 2018-01-25 (46 KiB)
FOLIO LV (29.4 MiB)
Riga 2018 January (13.6 MiB)
Folio DeepData 2018 (19.8 MiB)
Folio 2018 (27.7 MiB)