Aicina bibliotekārus pieteikties IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongresa grantam

Kultūras informācijas sistēmu centrs aicina izmantot iespēju, ko piedāvā Starptautisko bibliotēku asociāciju federācija (IFLA, International Federation of Library Associations) sadarbībā ar Malaizijas Pasākumu un izstāžu biroju (MyCeb, Malaysia Convention & Exhibition Bureau) – apmeklēt IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongresu (WLIC, World Library and Information Congress) 2018 ar apmaksātu reģistrācijas maksu.

MyCeb un IFLA piedāvā atbalstīt 20 delegātu dalību IFLA Pasaules bibliotēku  un informācijas kongresā 2018, kas norisināsies Kuala Lumpurā, Malaizijā. Šiem delegātiem tiks apmaksāta reģistrācijas maksa, kura tiks veikta tiešsaistes  rezervācijas sistēmā, izmantojot īpašu kodu.

Priekšroka tiks dota pretendentiem, kuri līdz šim nav apmeklējuši IFLA rīkotos Pasaules Bibliotēku un informācijas kongresus un kuri ir nacionālas vai starptautiskas bibliotēku biedrības biedri.

Pieteikumam jāpievieno dzīves apraksts (CV) un motivācijas vēstule (maksimums 200 vārdu), norādot, kādi būs pretendenta profesionālie ieguvumi, apmeklējot kongresu, kā arī apstiprinājums biedra statusam nacionālā vai starptautiskā bibliotēku biedrībā (biedra kartes kopija vai biedrības izsniegta apstiprinājuma vēstule).

Granta ieguvējiem tiks lūgts arī sagatavot īsu atskaiti par kongresā gūto pieredzi.

Pieteikumi jāsūta uz sekojošu e-pastu: grants@ifla.org līdz 2018. gada 1. martam.

Informācija par grantu pieejama arī IFLA WLIC 2018 lapā.

Informāciju sagatavoja:
Ilma Elsberga,
Kultūras informācijas sistēmu centra projekta vadītāja asistente
Tālr. 7844902; e-pasts: ilma.elsberga@kis.gov.lv