6.jūnijā latviešu literatūras un grāmatniecības popularizēšanas ciklā tikāmies ar apgādu “Jumava”

Šajā pavasarī Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) uzsāka latviešu literatūras un grāmatniecības popularizēšanas ciklu “Aktuālās norises latviešu literatūrā un grāmatniecībā”. Cikls tiek īstenots sadarbībā ar izdevniecībām Latvijā.

6.jūnijā uz sarunu bijām aicinājuši apgādu “Jumava” ko pārstāvēja mārketinga projektu vadītāja Sanda Freimane. Runājām par izdevniecības rašanos, izdoto grāmatu klāstu – tematiku, autoriem, jaunumiem un sadarbības partneriem.

Tos, kuri nenoskatījās sarunas tiešraidi, aicinām noskatīties ierakstu KISC Facebook profilā.

Sarunas noslēgumā tika izsludināts konkurss. Pareizās atbildes uz konkursa jautājumu lūdzam sūtīt līdz 12.jūnijam (ieskaitot) uz e-pastu: macibu.centrs@kis.gov.lv.

Vairāku pareizo atbilžu saņemšanas gadījumā tiks izlozēts viens laimīgais, kurš saņems apgāda “Jumava” sagādātu balvu – Džefa Geloveja grāmatu “Skriešana iesācējiem”.

Nākamā KISC īstenotā latviešu literatūras un grāmatniecības popularizēšanas cikla saruna notiks 13.jūnijā plkst. 12:00. Uz sarunu tiks aicināta izdevniecība “liels un mazs”. Sarunas tiešraide un ieraksts būs pieejami KISC Facebook profilā

Inga Niedra
Kultūras informācijas sistēmu centrs
67844895, inga.niedra@kis.gov.lv