Centra vadība apmeklē Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas kopsapulci

Šodien, 20. martā, Kultūras informācijas sistēmu centra direktors Armands Magone un Valsts vienotās bibliotēku informācijas sistēmas (VVBIS) projekta vadītājs Aldis Liepa apmeklēja Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju, lai pastāstītu par šajā gadā uzsākto projektu sadarbībā ar Latvijas pašvaldību publiskajām bibliotēkām – “3td e-GRĀMATU bibliotēku”.

Visās Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās kopš šī gada janvāra lasītājiem tiek piedāvāts jauns, inovatīvs pakalpojums – “3td e-GRĀMATU bibliotēka” vietnē www.3td.lv . To nodrošina Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar SIA “Tieto Latvia”, apgādu “Zvaigzne ABC” un publiskajām bibliotēkām. Projekts paredz, ka īpaši izveidotajā vietnē ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

Šobrīd tīmekļa vietnē www.3td.lv ir pieejams daudzveidīgs e-grāmatu piedāvājums – vairāk nekā simt apgāda „Zvaigznes ABC” izdotu latviešu autoru un ap piecdesmit tulkoto autoru darbu. Projekta ”3td e-GRĀMATU bibliotēka” vadītāji cer, ka līdzās apgādam „Zvaigzne ABC” izvērsīsies   sadarbība arī ar citām Latvijas izdevniecībām.

Informāciju sagatavoja:
Ilma Elsberga,
Kultūras informācijas sistēmu centra projekta vadītāja asistente
Tālr. 67844902; e-pasts: ilma.elsberga@kis.gov.lv