Aicinām piedalīties vebinārā par akciju “Dienas bez rindām”

Kultūras informācijas sistēmu centrs aicina pašvaldību publiskās bibliotēkas apmeklēt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rīkoto vebināru šī gada 28. augustā plkst. 10.00, kur tiks stāstīts par tiešsaistes viktorīnu akcijas “Dienas bez rindām” ietvaros.

Aicinot sabiedrību aktīvāk izmantot valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski – no 30.septembra līdz 4. oktobrim notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”. Akcija notiks jau sesto reizi. Pērn tajā piedalījās vairāk nekā 100 valsts un pašvaldību iestāžu un to filiāļu visā Latvijā. Šogad akcijai tiek aicinātas pievienoties arī bibliotēkas, kas ir nozīmīgs informācijas un pakalpojumu saņemšanas punkts daudziem Latvijas iedzīvotājiem.

Tiešraides vebinārā iepazīstinās ar akcijas “Dienas bez rindām” plānoto norisi un iestāžu iespējām iesaistīties. Papildus tiks sniegta informāciju par jaunu aktivitāti – tiešsaistes viktorīnu, ar kuras starpniecību noskaidros e-pakalpojumu jautājumos viszinošāko pašvaldību un/vai bibliotēku. Aktīvākajiem viktorīnas dalībniekiem, kā arī aktīvākajai bibliotēkai plānotas īpašas pateicības balvas.  

Vebinārs būs pieejams Latvijas Pašvaldību savienības mājaslapā www.lps.lv un vietnē www.mana.latvija.lv, un ar tā ierakstu vēlāk varēs iepazīties portāla latvija.lv kontā sociālajā tīklā Youtube.

Sīkāka informācija par vebināru VARAM sagatavotajā vēstulē pielikumā.

Informācija kontaktiem:

Ilma Elsberga,

Kultūras informācijas sistēmu centra projekta vadītāja asistente

Tālr. 67844902; e-pasts: ilma.elsberga@kis.gov.lv