“3td e-GRĀMATU bibliotēkai” pievienojas izdevniecība “Prometejs”

Kultūras informācijas sistēmu centrs šonedēļ noslēdza līgumu ar fantāzijas un fantastikas literatūras izdevniecību “Prometejs” par sadarbību projektā “3td e-GRĀMATU bibliotēka”. Līgums paredz 3td bibliotēkas turpmāku regulāru papildinājumu ar apgāda “Prometejs” izdotajām elektroniskajām grāmatām, no kurām iesākumam bibliotēkā pievienotas trīs – Leva Grosmana “Burvji”, Skota Hokinsa “Ogļu kalna bibliotēka” un Pīrsa Brauna “Sarkanā sacelšanās”

Projekts “3td e-GRĀMATU bibliotēka”, ko īsteno Kultūras informācijas sistēmu centrs ciešā sadarbībā ar IT uzņēmumu “Tieto Latvia” un Latvijas pašvaldību publiskajām bibliotēkām, pakāpeniski tiek attīstīts, gan veicot regulārus satura papildinājumus katru nedēļu, gan īstenojot dažādus tehniskos uzlabojumus, kas padara pakalpojumu lasītājam ērtāku un pievilcīgāku lietošanā.

“3td e-GRĀMATU bibliotēkas” ietvaros ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu un ārzemju autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Lai kļūtu par “3td e-GRĀMATU bibliotēkas” lasītāju, ar publiskās bibliotēkas e-kataloga autorizācijas datiem (lietotājvārds un parole) jāveic reģistrācija vietnē www.3td.lv. Tas nozīmē, ka potenciālie lasītāji, kuri vēl nav kādas Latvijas pašvaldību publiskās bibliotēkas lietotāji vai arī tie, kuri līdz šim nav izmantojuši autorizācijas datus, tiek aicināti vērsties pašvaldību publiskajās bibliotēkās, lai pēc šo datu saņemšanas varētu uzsākt “3td e-GRĀMATU bibliotēkas” neierobežotu lietošanu jebkurā laikā un vietā, kur vien ir interneta pieslēgums.

Informāciju sagatavoja:

Ilma Elsberga,

Kultūras informācijas sistēmu centra projekta vadītāja asistente

Tālr. 67844902; e-pasts: ilma.elsberga@kis.gov.lv