Kontakti

Kultūras informācijas sistēmu centrs
Tērbatas iela 53-2, Rīga, LV 1011
Telefons: 67843084
Fakss: 67844903
E-pasts: info@kis.gov.lv

Apmeklētāju pieņemšanas laiks: katru darba dienu no 9.00 līdz 16.00, iepriekš savu vizīti saskaņojot pa telefonu 67843084. Ieeja no Stabu ielas puses.

DARBINIEKU KONTAKTI:

Armands Magone Direktors 678 43084
264 43536
armands.magone@kis.gov.lv
Sandra Ozoliņa Direktora vietniece 678 43084
292 89830
sandra.ozolina@kis.gov.lv
Mudīte Vīķe-Jemša Vadītāja palīdze 678 44888 mudite.jemsa@kis.gov.lv
Gita Jurševska Lietvedības sekretāre 678 43084 gita.jursevska@kis.gov.lv
Aldis Liepa Projekta vadītājs 678 43087
292 72577
aldis.liepa@kis.gov.lv
Maruta Vakuļčika Galvenā grāmatvede 678 44893
294 18876
maruta.vakulcika@kis.gov.lv
Ināra Lutkevica Grāmatvede 678 43086 inara.lutkevica@kis.gov.lv
Agita Kleinšmite Juriste 678 44886 agita.kleinsmite@kis.gov.lv
Inta Miklūna Projekta vadītāja asistente 678 44899
265 65353
inta.mikluna@kis.gov.lv
Jānis Ziediņš Projekta vadītājs 678 44889
265 29066
janis.ziedins@kis.gov.lv
Helmuts Ozoliņš Informācijas sistēmu drošības administrators 678 44900 helmuts.ozolins@kis.gov.lv
Artūrs Matulis Datorsistēmu un datortīklu administrators 678 44897 arturs.matulis@kis.gov.lv
Imants Pujāts Informācijas sistēmas administrators 678 43084 imants.pujats@kis.gov.lv
Laila Valdovska Sistēmas bibliotekāre 678 44892
265 48261
laila.valdovska@kis.gov.lv
Una Balode Projekta koordinatore 669 51109 una.balode@kis.gov.lv
Agrita Sagalajeva Projekta koordinatore 678 44896 agrita.sagalajeva@kis.gov.lv
Liene Miķelsone Projektu asistente 678 44885 liene.mikelsone@kis.gov.lv
Ilma Elsberga Projekta vadītāja asistente 678 44902 ilma.elsberga@kis.gov.lv
Sandis Jemša Skaitļotāja operators 678 43084 sandis.jemsa@kis.gov.lv
Baiba Holma Projekta koordinatore 678 43084 baiba.holma@kis.gov.lv
Silva Suhaņenkova Vecākais referents 678 43084 silva.suhanenkova@kis.gov.lv