Kontakti

Kultūras informācijas sistēmu centrs
Tērbatas iela 53-2, Rīga, LV 1011
Telefons: 67843084
E-pasts: info@kis.gov.lv

Saziņai ar personas datu aizsardzības speciālistu: dati@kis.gov.lv

Trauksmes cēlāju ziņojumu iesniegšanai: trauksme@kis.gov.lv

Apmeklētāju pieņemšanas laiks: katru darba dienu no 9.00 līdz 16.00, iepriekš savu vizīti saskaņojot pa telefonu 67843084. Ieeja no Stabu ielas puses.

DARBINIEKU KONTAKTI:

Armands Magone Direktors 67843084
26 443 536
armands.magone@kis.gov.lv
Sandra Ozoliņa Direktora vietniece 67843084
29 289 830
sandra.ozolina@kis.gov.lv
Mudīte Vīķe-Jemša Vecākā referente 67844888 mudite.jemsa@kis.gov.lv
Agnese Jaunzeme Lietvedības sekretāre 67843084 agnese.jaunzeme@kis.gov.lv
Maruta Vakuļčika Galvenā grāmatvede 67844893
29 418 876
maruta.vakulcika@kis.gov.lv
Ināra Lutkevica Grāmatvede 67843086 inara.lutkevica@kis.gov.lv
Agita Kleinšmite Juriste 67844886 agita.kleinsmite@kis.gov.lv
Aldis Liepa Projekta vadītājs 67843087
29 272 577
aldis.liepa@kis.gov.lv
Jānis Ziediņš Projekta vadītājs 67844889
26 529 066
janis.ziedins@kis.gov.lv
Inta Miklūna Informācijas tehnoloģiju pakalpojumu pārvaldības procesu vadītāja 67844899
26 565 353
inta.mikluna@kis.gov.lv
Gita Jurševska Projekta vadītāja asistente 67844895 gita.jursevska@kis.gov.lv
Ilma Elsberga Projekta vadītāja asistente 67844902 ilma.elsberga@kis.gov.lv
Helmuts Ozoliņš Informācijas sistēmu drošības administrators 67844900 helmuts.ozolins@kis.gov.lv
Imants Pujāts Informācijas sistēmas administrators 67843084 imants.pujats@kis.gov.lv
Laila Valdovska Sistēmas bibliotekāre 67844892
26 548 261
laila.valdovska@kis.gov.lv
Liene Miķelsone Projektu asistente 67844885 liene.mikelsone@kis.gov.lv
Agrita Sagalajeva Projekta koordinatore 67844896 agrita.sagalajeva@kis.gov.lv
Annija Paula Vucāne Projekta koordinatore 66951109 annija.vucane@kis.gov.lv
Arnis Riškovs Datorsistēmu un datortīklu administrators 67844897 arnis.riskovs@kis.gov.lv
Sandis Jemša Skaitļotāja operators 67843084 sandis.jemsa@kis.gov.lv