Kontakti

Kultūras informācijas sistēmu centrs
Tērbatas iela 53-2, Rīga, LV 1011
Telefons: 67843084
Fakss: 67844903
E-pasts: info@kis.gov.lv

Apmeklētāju pieņemšanas laiks: katru darba dienu no 9.00 līdz 16.00, iepriekš savu vizīti saskaņojot pa telefonu 67843084. Ieeja no Stabu ielas puses.

DARBINIEKU KONTAKTI:

Armands Magone Direktors 67843084 armands.magone@kis.gov.lv
Sandra Ozoliņa Direktora vietniece 67843084 sandra.ozolina@kis.gov.lv
Mudīte Vīķe-Jemša Vadītāja palīdze 67844888 mudite.v-j@kis.gov.lv
Agnese Jaunzeme Lietvedības sekretāre 67843084 agnese.jaunzeme@kis.gov.lv
Aldis Liepa Projekta vadītājs 67843087 aldis.liepa@kis.gov.lv
Maruta Vakuļčika Galvenā grāmatvede 67844893 maruta.vakulcika@kis.gov.lv
Ināra Lutkevica Grāmatvede 67843086 inara.lutkevica@kis.gov.lv
Agita Kleinšmite Juriste 67844886 agita.kleinsmite@kis.gov.lv
Inta Miklūna  Juriste 67844899 inta.mikluna@kis.gov.lv
Jānis Ziediņš Informācijas sistēmu administrators 67844889 janis.ziedins@kis.gov.lv
Helmuts Ozoliņš Informācijas sistēmu drošības administrators 67844900 helmuts.ozolins@kis.gov.lv
Imants Pujāts  Informācijas sistēmas administrators imants.pujats@kis.gov.lv
Laila Valdovska Sistēmas bibliotekāre 67844892 laila.valdovska@kis.gov.lv
Inga Niedra  Vecākā referente 67844895 inga.niedra@kis.gov.lv
Kristīne Pabērza Vecākā referente 67844887 kristine.paberza@kis.gov.lv
Una Balode Projekta koordinatore 66951109 una.balode@kis.gov.lv
Agrita Sagalajeva Projekta koordinatore 67844896 agrita.sagalajeva@kis.gov.lv
Liene Miķelsone Projektu asistente 67844885 liene.mikelsone@kis.gov.lv
Ilma Elsberga Projekta vadītāja asistente sabiedrisko attiecību jautājumos 67844902 ilma.elsberga@kis.gov.lv
Artūrs Matulis Datorsistēmu un datortīklu administrators 67844897 arturs.matulis@kis.gov.lv