Bibliotēkas
Stilizēts attēls ar e-grāmatu lasītāju Pocket Box

Aicinām bibliotēku lietotājus no šī gada 12. aprīļa līdz 31. maijam piedalīties starptautiskā informācijas resursu un pakalpojumu piegādātāja EBSCO izsludinātājā viktorīnā “Inovācijas ir nākotne”, kurā dalībniekiem jāmeklē dažādi raksti EBSCO Nacionālajā datu bāzē.

Viktorīnā var piedalīties lietotāji no tām bibliotēkām, kuras abonē EBSCO Nacionālo datubāzi.

Balva viktorīnas uzvarētājam - PocketBook Touch Lux 4 e-grāmatu lasītājs!

Turpinoties COVID-19 pandēmijas izaicinājumam, kompānija EBSCO vēlas atbalstīt un veicināt iedzīvotāju piekļuvi augstas kvalitātes resursiem ar bibliotēku starpniecību.

Viktorīnas mērķis ir rosināt lietotājus praktizēt un pilnveidot savas informācijas meklēšanas prasmes. Inovācijas ir atslēga uz panākumiem un izaugsmi, savukārt atslēga uz inovācijām ir zinātne, zināšanas un izpēte. Izmanto EBSCO piedāvāto iespēju un piedalies sacensībā par lielisku balvu!

Vairāk info skatīt vēstulē zemāk un šeit: EBSCO quiz

EBSCO Nacionālās datu bāzes abonēšanu Latvijas bibliotēkām nodrošina Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) programmas „Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” ietvaros, kuru KISC īsteno kopš 2001. gada ar mērķis gādāt par kvalitatīvu un uzticamu Latvijas un ārvalstu elektronisko resursu pieeju visplašākajam bibliotēku lietotāju lokam.

Agrita Sagalajeva

Projekta koordinatore
agrita.sagalajeva [at] kis.gov.lv
Padomi dalībniekiem no Latvijas