Bibliotēkas

Šodien, 11.martā, uzsākam ikgadējās Monētu dienas publiskajās bibliotēkās, kas turpināsies trīs nedēļas – līdz 31.martam. Tātad pienācis laiks padomāt par Latvijai nozīmīgiem kultūrvēstures faktiem, kas iekalti mazajos mākslas darbos – kolekcijas jeb jubilejas un piemiņas monētās. Laiks izzināt un izvēlēties savu Latvijas gada monētu 2013!

 

Šī gada Monētu dienu programma ietver vairākas aktivitātes.

Kopā ar Lursoft esam sagatavojuši virtuālo konkursu bibliotēku lietotājiem – „Atklāj monētu noslēpumus Lursoft laikrakstu bibliotēkā!”.

Konkursā par balvām – Latvijas Bankas 2013.gada kolekcijas monētām – var cīnīties individuālie dalībnieki, kā arī tiks noteiktas aktīvākās bibliotēkas, kas saņems balvas no SIA Lursoft. Sīkāka informācija tīmekļa vietnes NEWS.lv sadaļā KONKURSS: http://news.lv/konkurss.

Vienlaikus ikviens aicināts piedalīties Latvijas Bankas aptaujā par “Latvijas gada monētu 2013”. Balsojums, kas veikts no bibliotēkām (bibliotēku IP adresēm) tiks ņemts vērā, nosakot bibliotēku apmeklētājiem mīļāko monētu (aptaujas anketu skatīt šajā saitē!).

Latvijas Banka ir sagatavojusi video, kurā iekļauti nelieli stāsti par katru no 2013.gada monētām. Iepazīstieties ar monētu stāstiem bankas YouTube kanālā (skatīt šajā saitē!).

Monētu dienas bibliotēkās ir Latvijas Bankas, SIA Lursoft un publisko bibliotēku attīstības projekta “Trešais tēva dēls” kopīgs projekts, kura ietvaros tiek izcelts mākslinieku ieguldījumu monētu mākslas žanrā.

PALĪGMATERIĀLI BIBLIOTĒKĀM – skatīt pielikumus publikācijas beigās!

Sandra Vīgante,
sabiedrisko attiecību speciāliste
3td@3td.lv
67844885

 

 

 Monetu Dienas Biblioteka - Plakats A4 (835 KiB)
 Monetu Dienas Biblioteka - Infolapa Salokama (948 KiB)
 Info Materiali - Paraugs (124 KiB)
 NOLIKUMS - Lursoft Konkurss (193 KiB)