Bibliotēkas
3td logo izveidots no grāmatām
Ekrānšāviņš no Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas virtuālā apsveikuma 3td 3 gadu jubilejā

Atzīmējot nozīmīgā un lasītāju iecienītā publiskā brīvpieejas resursa 3td e-GRĀMATU bibliotēkas www.3td.lv 3 gadu jubileju, janvāri aizvadījām svētku noskaņā, aicinot arī 3td lasītājus iesaistīties svinībās un publicēt sociālajos tīklos radošus virtuālus apsveikumus 3td e-GRĀMATU bibliotēkai.

Sveicēji bija likuši lietā izdomu un piestrādājuši, radot patiešām interesantus un atraktīvus sveicienus, piedomājot gan pie apsveikumu satura, gan vizuālā noformējuma. Tas nozīmē, ka 3td.lv projekta komandai pavisam nebija viegls uzdevums izvēlēties labākos – visi bija lieliski. Labā ziņa ir tā, ka balvu fonds tika palielināts, līdz ar to uzvarētāju kopā ir 12 jeb 3x4 jeb vesels ducis.

Galu galā uzvarētāji ir noteikti un balvas sadalītas! SVEICAM!

Vineta Saveļjeva – saņem grāmatu grozu ar 3 grāmatām (Laura Vinogradova “Tētis un suns”, Ričards Ingrems “Apmātība”, Džena Andersone “Dadži”), kā arī vienu e-grāmatu pēc uzvarētāja paša izvēles no izdevniecības “Zvaigzne ABC”

Ieva Ābele-Sergejeva – saņem grāmatu grozu ar 3 grāmatām (Zane Zusta “Labrīmes”, Arno Jundze “Vienīgais liecinieks”, Sandra Kalniete “Tev būs četri vīri”), kā arī vienu e-grāmatu pēc uzvarētāja paša izvēles no izdevniecības “Zvaigzne ABC”

Egita Šaicāne – saņem grāmatu grozu ar 3 grāmatām (Ilze Meistere “Mammū-ū, gribu sunīti!”, Kristīne Lubāniņa “Karma atlikumu neizdod”, Baiba Zīle “Alma – pasaules mala”), kā arī vienu e-grāmatu pēc uzvarētāja paša izvēles no izdevniecības “Zvaigzne ABC”

Garozas pamatskolas pirmsskolas grupa – saņem grāmatu komplektu “Sveika, Rūbij!” no Tietoevry in Latvia

Linda Lamstere-Segliņa – saņem grāmatu komplektu “Sveika, Rūbij!” no Tietoevry in Latvia

Margarita Žavņerčika – saņem “Profesora Danilāna zelta likumi” no izdevniecības “Jumava”, Gvido Drages “Karma-sūtra” un Elizabetes Nurebekas “Otra puse” no izdevniecības “Latvijas Mediji”

Inga Kaļva-Miņina – saņem Lilijas Dzenes “Izmeklēti raksti” no izdevniecības “Apgāds Mansards” un Kamillas Lekbergas “Bākas sargi” no izdevniecības “Jumava”

Andra Gaigala – saņem H. F. Lavkrafta “Stāsti” no izdevniecības “Prometejs” un Monikas Zīles “Mana mīļākā nams” no izdevniecības “Latvijas Mediji”

Valdis Torms – saņem Raimonda Sīmaņa “Pasaule mikrobu acīm” no izdevniecības “Apgāds Mansards”

Ligita Žukovska – saņem Ivetas Troalikas “Tūlīt paliks labāk” no izdevniecības “Apgāds Mansards”

Savukārt no uzņēmuma Tietoevry in Latvia divas saldas PĀRSTEIGUMA BALVAS saņem:

Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka

Ogres Centrālā bibliotēka,

kā arī Tietoevry in Latvia suvenīrbalvu saņem Aija Žilvinska no Ogres Centrālās bibliotēkas

Visi uzvarētāji saņem suvenīrbalvas no Kultūras informācijas sistēmu centra.

Visus uzvarētājus aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu ilma.elsberga@kis.gov.lv, lai vienotos par dāvanu saņemšanu.

Lai mums visiem priecīga lasīšana!

Ilma Elsberga

projekta vadītāja asistente
ilma.elsberga [at] kis.gov.lv