Bibliotēkas

Projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” ietvaros Latvijas bibliotēkām tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar LITRES: LIBRARY datubāzes e-grāmatām krievu valodā.

Kompānija ЛитРес, kas dibināta 2006. gadā, šodien ir Krievijas licencēto elektronisko grāmatu izplatīšanas tirgus līderis. Kompānija sadarbojas ar lielākajām Krievijas izdevniecībām, piemēram,  «Эксмо», «АСТ», «Олма Медиа Групп», «Рипол Классик», «Логос» un citām, kā arī daudziem populāriem autoriem, piemēram, Daria Doncova, Boriss Akuņins, Aleksandra Mariņina u.c. Datubāze piedāvā vairāk kā 85000 egrāmatas, aptverot plašu daiļliteratūras žarnu spektru, kā arī nozaru literatūru sociālajās un dabas zinātnēs, tostarp uzņēmējdarbība, izglītība, žurnālistika, zinātniskā fantastika, fantāzijas, māksla, klasika, modernā proza​​, detektīvromāni, stāsti, esejas u.c.

Detalizētu informāciju skatīt interneta vietnē: http://lib.litres.ru

Ja vēlaties piedalīties 30 dienu bezmaksas izmēģinājumā, lūdzu, atsūtiet savas iestādes pieteikumu uz epastu: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv līdz 14.03.2014.

Izdevēja pārstāvis brīdina, ka dalības bibliotēkas pēc izmēģinājama netiks nodrošinātas ar resursu izmantošanas statistiku.

Kontaktinformācija:

Agrita Sagalajeva

Projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore

Tālrunis: 67844896, mob.29713449