Bibliotēkas
EIFL inovāciju balva

Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) aicina bibliotekārus un interesentus apmeklēt starptautiskās bezpeļņas organizācijas EIFL (Electronic Information for Libraries) konferenci, kura šogad tiek rīkota tiešsaistē 30. septembrī un 1. oktobrī. EIFL konference ir ikgadējs pasākums, kurā organizācijas programmu vadītāji sniedz pārskatu par paveikto pēdējo 12 mēnešu laikā. Šī pārskata sesija ir brīvi pieejama, un laipni aicinām tajā piedalīties ikvienu interesentu. Reģistrācija pasākumam pieejama platformā zoom.

Pārskata sesiju 30. septembrī atklās EIFL direktore Rima Kuprīte (Rima Kupryte). Prezentācijas sniegs Autortiesību un bibliotēku, Licencēšanas, Brīvpieejas, kā arī publisko bibliotēku inovāciju programmu vadītāji. Konferencē uzstāsies arī KISC īstenotās programmas „Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore Agrita Sagalajeva, kura ar pārskatu par Covid-19 pandēmijas ietekmi uz bibliotēku sniegtajiem pakalpojumiem Latvijā piedalīsies 1. oktobrī paredzētajā nacionālo valstu koordinatoru sesijā, kas nebūs publiska. 

EIFL ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas īsteno vairākas izglītību veicinošas un inovatīvu bibliotekāro pakalpojumu programmas. EIFL globālais tīkls aptver gandrīz 4000 vadošās bibliotēkas, kas apkalpo miljoniem lietotāju vairāk nekā 45 valstīs Āfrikā, Āzijā un Eiropā. KISC ir EIFL nacionālais pārstāvis Latvijā, kura uzdevums informēt savas valsts bibliotēkas par EIFL jaunumiem un piedāvājumiem, kā arī veikt koordinācijas darbu saistībā ar datu bāzu abonēšanu.

Vairāk informācijas:

Agrita Sagalajeva

Projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore

Tālrunis: 67844896; e-pasts: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv